Strona 3 z 3
Pomimo wymienionych błędów na poprzedniej stronie Ubuntu 10.10 uważam za bardzo udaną wersję.
W stosunku do 10.04 zmian jest nie wiele, a te co są podobają mi się. Szczególnie te wydajnościowe. Grafika Intela nigdy tak dobrze się nie zachowywała pod Ubuntu. Wydajność aplikacji OpenGL wzrosła. Ilość aplikacji w repozytoriach rośnie. Pojawiają się nowe komercyjne programy w Centrum Oprogramowania. Nowy motyw Ubuntu jeszcze ładniejszy. Wszystko to sprawa, że Ubuntu staje się coraz bardziej estetyczne i funkcjonalne.
W stosunku do 10.04 zmian jest nie wiele, a te co są podobają mi się. Szczególnie te wydajnościowe. Grafika Intela nigdy tak dobrze się nie zachowywała pod Ubuntu. Wydajność aplikacji OpenGL wzrosła. Ilość aplikacji w repozytoriach rośnie. Pojawiają się nowe komercyjne programy w Centrum Oprogramowania. Nowy motyw Ubuntu jeszcze ładniejszy. Wszystko to sprawa, że Ubuntu staje się coraz bardziej estetyczne i funkcjonalne.- «« Poprzedni artykuł
- Następny artykuł



