Strona

Sprawy dotyczące strony.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Nowa wersja bloga
Po kilku tygodniach kodowania powstaje nowa wersja strony. Zamierzam aktualizować ją znacznie częściej niż poprzednią, aby znów nie padła ofiarą hakerów.

Czytaj więcej...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Stworzyłem nowy wygląd mojej strony, który będzie alternatywnym do głównej templatki. Dochodziły mnie głosy, że domyślny wygląd strasznie długo się ładuje oraz podobno animacja flash zamula przeglądarkę. Ta animacja i tak została już odchudzona i mi nigdy nie sprawiała problemów. Aby zmienić wygląd strony wystarczy wybrać motyw z rozwijanej listy po prawej stronie. Wybór powinien być zapamiętany (zapis do pliku cookie) i przy następnym wejściu na stronę powinien być ostatni wybrany. Jeśli będzie działać coś nie tak, proszę o zgłoszenie błędu w komentarzu do tego wpisu.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Już odpowiadam. Strona w zamyśle ma być w stylu a'la blog, ale techniczny. Jednak w przeciwieństwie do mojego poprzedniego blogu nie będzie wpisów o charakterze osobistym (kto widział ten wie). Strona będzie mieć raczej charakter techniczny, a dokładniej informatyczny (ze względu na moje zainteresowania). Choć nie mówię, że nie będą się pojawiały od czasu do czasu artykuły nie związane z informatyką. Pomysł realizacji  tej strony chodził mi przez dłuższy czas po głowie, kiedy zgłębiałem wiedze na temat Linuksa i Amigi, chciałem się tym podzielić i promować alternatywne rozwiązania.

Czytaj więcej...

Wykorzystanie zawartości tej strony w celach komercyjnych bez zgody autora jest zabronione.
Jeśli wykorzystujesz zawartość tej strony w swoich artykułach, podaj jako źródło adres URI tej strony. Google+
Creative Commons License