Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
AmiWawa 5
Wielkimi krokami zbliża się jedna z ważniejszych imrez amigowych w Polsce mianowicie Amiwawa. Dla każdego szanującego się Amigowca to termin obowiązkowy w kalendarzu face-wink
odbędzie się już piąta edycja imprezy amigowej Amiwawa 5 w Klubie Kultury "Anin". Na imprezie nie zabraknie takich atrakcji jak prezentacja sprzętu, oprogramowania, zawody w SWOS czy Mortal Kombat. Oprócz tego będzie można wymienić amigowe doświadczenia, jeśli masz jakiś problem Amigą zawsze się znajdzie ktoś chętny do pomocy. Namawiam do zabierania swoich Amig wraz monitorami ponieważ tego zawsze brakuje na imprezie, szczególnie dotyczy to Amig klasycznych.
Co mi się najbardziej podoba w tej imprezie to niespodzianki. Np. w zeszłym roku zaprezentowana została ciekawa modyfikacja klona Amigi MiniMig z procesorem 68060 o taktowaniu procesora 100MHz. Prototyp został pokazany i uruchomiony, a wyniki można było podziwiać na ekranie projektora.
Sysinfo w akcji Ustawienia ekranu
Do każdej prezentowanej Amigi można podejść, przetestować, pograć. Właściciel Amigi z chęcią odpowie na pytania dotyczące sprzętu face-smile
Amiwawa 4 Prezentowane Amigi na Amiwawa 4
Ważną częścią każdej edycji AmiWawa są oczywiście gry i zawody w SWOSa. Jeśli się ktoś nie odnajduje w piłce kopanej może spróbować sił w turnieju Mortal Kombat. Oczywiście lista gier w jakie można zagrać nie jest zamknięta, wystarczy rzucić hasło i zawsze się ktoś znajdzie chętny do rozgrywki w coś innego.
Turniej w SWOSa Turniej Mortal Kombat 2
Mortal Kombat 2 DOOM na Amidze
Poniżej przedstawiam mapkę gdzie Amiwawa 5 będzie się odbywać oraz namiary do wbicia w nawigację:
  • Adres: ul. V Poprzeczna 13, Warszawa
  • Współrzędne geograficzne: 52.219716 N, 21.160411E
Dodatkowe informacje:
 
Spodobało Ci się? Udostępnij, przypnij, podziel się z innymi:


Wykorzystanie zawartości tej strony w celach komercyjnych bez zgody autora jest zabronione.
Jeśli wykorzystujesz zawartość tej strony w swoich artykułach, podaj jako źródło adres URI tej strony. Google+
Creative Commons License