Drukuj
Nadrzędna kategoria: Ubuntu
Kategoria: Recenzje
Odsłony: 6256
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Teraz nietypowa recenzja: Ubuntu Cola Laughing
Napój gazowany, bezalkoholowy można zakupić w sieci sklepów Tesco oraz w sklepie internetowym Szczypta Świata. Firma produkująca tą kolę, nie ma żadnego związku z Canonical i nie odwołuje się do dystrybucji Linuksa. Nazwa napoju odwołuje się do znaczenia słowa 'ubuntu'. W Polsce sprzedawana tylko w puszkach, choć występuje jeszcze w butelce.
Ubuntu Cola jest produkowana na zasadach fair trade czyli sprawiedliwy handel. To zobowiązuje do przestrzegania zasad takich jak partnerskie stosunki handlowe, szacunek dla środowiska i ludzi, sprawiedliwa zapłata za produkcję i produkty składowe. 15% dochodu ze sprzedaży koli producent przekazuje na dofinansowanie programów rozwojowych w Malawi.
Smakuje nieźle. Intensywność smaku trochę mniesza od Coca-Coli i mniej słodka od Pepsi. Ale wg mnie to tylko zalety. Można się przyczepić do nagazowania napoju przez CO?. Osoby wrażliwe na bąbelki mogą mieć bóle brzucha.
Najłatwiej kupić w Tesco, na stoisku z zdrową żywnością. Choć w tym sklepie, którym kupowałem musiałem intensywnie patrzeć aby znaleźć ją na półce. Jeśli masz wolne 4 zł z hakiem i jesteś w pobliżu Tesco to polecam kupić i spróbować jak smakuje afrykańska kola.
Puszka Ubuntu Coli Fair Trade Skład Ubuntu Coli
Spodobało Ci się? Udostępnij, przypnij, podziel się z innymi:

Simple Disqus Comments