Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Aktualizacja: dołożyłem mp3 z nowo opublikowanym materiałem ATR, który ma się pojawić na nowej płycie. Czyli kawałek Activate!

Stało się coś totalnie zaskakującego. Najpierw do mnie doszły głosy, że Atari Teenage Riot się aktywuje. Pomyślałem: pewnie plotka. Ale gdy kolejna osoba mi to powiedziała, sprawdziłem w necie. Okazuje się, że terroryści z ATR powracają z nowym MC!!!
Reaktywacja Atari Teenage Riot
Powodem rozpadu zespołu była śmierć Carl'a Crack'a który przedawkował leki. Pozostali członkowie zespołu nagrali materiał, który czekał na dogranie partii Crack'a. Gdy ten umarł, materiał trafił do szuflady. Nic nie zapowiadało się, aby ATR powróciło, tym bardziej że Alec Empire sam żartował z powiedzonka Empire strikes back podczas wywiadów i to dementowało plotki na temat reaktywacji.
W zespole pojawiła się nowa osoba, która ma zastąpić Carl'a. To MC CX KidtronikMC CX Kidtronik. Gość współpracował z m.in. z Nine Inch Nails. Na scenie bywa bardzo energiczny co dobrze wpłynie na odbiór ATR na koncertach. Więcej o tym człowieku można się dowiedzieć na jego profilu na MySpace.
Na oficjalnej stronie zespołu można posłuchać singla Activate który ukaże się w DHR 17 maja. ATR udostępniło na razie dubstep'owy mix różnych kawałków. Można go pobrać z tej strony w postaci mp3. Miksu dokonał dubstep'owy właśnie artysta z Los Angeles The Bulder. Pierwszy koncert odbędzie się w Amsterdamie, 3 maja. Koncerty w Polsce na razie nie są zapowiadane. A tymczasem Alec Empire nakręca akcję promocyjną, reklamując koszulki z logiem zespołu. Wydaje mi się, że podejście do muzyki przez jej twórców może być nastawione bardziej na zysk niż to było wcześniej. Ale mimo wszystko to bardzo dobra wiadomość. Więcej informacji na temat reaktywacji ATR wkrótce.

Kidtronik stage diving
Download MP3:
Spodobało Ci się? Udostępnij, przypnij, podziel się z innymi:


Wykorzystanie zawartości tej strony w celach komercyjnych bez zgody autora jest zabronione.
Jeśli wykorzystujesz zawartość tej strony w swoich artykułach, podaj jako źródło adres URI tej strony. Google+
Creative Commons License